restartuprestartup-mobile

Re-Start-Up

מתודולוגיית Re-Start-Up

רוצים להזניק את העסק שלכם לאותם מקומות שחלמתם בתחילת דרככם העסקית, או לעמוד באתגרים העסקיים שעומדים בפניכם? המומחיות שלנו היא הקניית כלים ושיטות ניהול אשר מתבססים על ניסיון עשיר של שנים רבות בניהול עסקים מצליחים במגוון תחומים בתעשיה, בפיתוח עסקי ואסטרטגי, כולל הובלת שינויים עסקיים, מיצוב מחדש ויישום תכניות אסטרטגיות לצמיחה. תוך כדי תהליך האבחון, הייעוץ והליווי, אתם והעסק שלכם חוזרים לצמוח. ביחד נגשים לכם את החלום.

קראו עוד
Group-2@2x

מתודולוגיית Re-Start-Up

בנוף העסקי המהיר והבלתי צפוי של היום, חברות רבות מתמודדות עם אתגרים ומכשולים שעלולים להפריע לצמיחתן ולרווחיותן. כאשר עסק מוצא את עצמו מתקשה, שירות מקצועי לשחזור עסקים הופך למשאב שלא יסולא בפז. שירות מיוחד זה נועד לעזור לעסקים להתגבר על מכשולים, להחזיר את היציבות ולהתווה דרך לקראת הצלחה בת קיימא.

מומחי הבראה עסקית מבינים שהמצב של כל ארגון הוא ייחודי, והם מתאימים את האסטרטגיות שלהם כדי לתת מענה לצרכים ולנסיבות ספציפיות. הם בעלי ידע וניסיון מעמיקים בניווט בסביבות עסקיות מורכבות, זיהוי בעיות בסיסיות ויישום פתרונות יעילים. בין אם האתגרים נובעים מקשיים פיננסיים, חוסר יעילות תפעולית, תנודות בשוק או חששות ניהול, שירות הבראה עסק מצויד לספק הכוונה ותמיכה.

ליווינו יותר מ
200
חברות ועסקים
בנינו יותר מ
120
תוכניות אסטרטגיות
פגשנו למעלה מ
500
מנכ״לים
עבדנו ביותר מ
35
תחומי התמחות
Group-2@2x

אז איך אנחנו עושים את זה?

השלב הראשון בתהליך הבראה עסקי הוא הערכה מקיפה. מומחים עורכים ניתוח יסודי של הבריאות הפיננסית של החברה, התהליכים התפעוליים, מיצוב השוק והאסטרטגיה העסקית הכוללת. הערכה זו מאפשרת להם לקבל הבנה ברורה של החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והאיומים של הארגון. בהתבסס על התובנות הללו, צוות ההחלמה מפתח תוכנית התאוששות מותאמת המתייחסת לתחומי שיפור מרכזיים ומתווה פעולות ספציפיות שיש לנקוט.

יישום תוכנית ההבראה כרוך לרוב בגישה שיתופית. מומחי הבראה עסקית עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי עניין מרכזיים, כולל בעלי עסקים, מנהלים ועובדים, כדי להבטיח הבנה קולקטיבית של האתגרים והמחויבות לתהליך ההחלמה. הם מספקים הדרכה ותמיכה מתמשכים, עוזרים לחברה ליישם שינויים נחוצים, לייעל את התפעול, לשפר את הניהול הפיננסי ולהתאים אסטרטגיות עסקיות לדרישות השוק.

לאורך מסע ההחלמה, שירות ההבראה העסקי פועל כשותף מהימן, ומציע עצות אובייקטיביות, תובנות אסטרטגיות ופתרונות מעשיים. הם עוקבים אחר ההתקדמות, מודדים תוצאות ומבצעים התאמות לפי הצורך כדי לשמור על המסלול של העסק לקראת התאוששות וצמיחה. המטרה שלהם היא לא רק להחזיר את העסק ליציבות אלא גם ליצור בסיס איתן להצלחה ארוכת טווח, שיאפשר לחברה לשגשג בשוק תחרותי.

לסיכום, שירות מקצועי לשחזור עסקים ממלא תפקיד חיוני בסיוע לעסקים המתמודדים עם אתגרים ומכשולים. על ידי מינוף המומחיות שלהם, שירותים אלו עוזרים לארגונים להתגבר על מכשולים, ליישם פתרונות יעילים ולהתווה מסלול לקראת צמיחה ורווחיות ברי קיימא. עם הליווי והתמיכה שלהם, עסקים יכולים לנווט בזמנים קשים, להחיות את הפעילות שלהם ולצאת חזקים ועמידים יותר מול אי הוודאות העתידית.

לקוחות מספרים

Total Immersion או בקיצור TI, הינו בית הספר הגדול בעולם לשחייה, המלמד חתירה על פי שיטת לימוד ייחודית. ל TI פריסה כלל עולמית ומיליוני תלמידים בכל שנה, המשיגים תוצאות מרהיבות במים. TI ישראל הוא המרכז הגדול ביותר במדינה עם 30…

קראו עוד
בית הספר לשחייה TI | Re-Start Up
WhatsApp-Image-2022-10-31-at-1.33.46-PM

“הרעיון להקים עסק אינטרנטי כבש אותי מזמן. שנים שאני בדרך: מנסה, לומדת והמון מתפזרת. כשהחלטתי שהגיע הזמן ללכת על החלום שלי באמת, פניתי ליעל.  היה לי ברור שהיא הכתובת מאחר ואני עוקבת אחריה בהערצה כבר שנים, היה לי חשוב שתלווה אותי מי שעשתה את זה ויודעת בדיוק על מה היא מדברת…יעל בדרכה הנחושה והרגישה משרה ביטחון עם המון מילים טובות ואכפתיות ולא פחות חשוב, תמיד נגישה וזמינה .ברור לי שבחרתי נכון. כחלק מהתהליך הקימו עבורי אתר תדמיתי יפייפה. בו כל השרותים שלי מוצגים בצורה ברורה ונגישה. העבודה המשותפת על האתר היתה מקצועית, נעימה ויעילה״

קראו עוד
מיה צוק-ויצמן – בעלת העסק S-teaching | מיתוג, עיצוב, אפיון, הקמת אתר Wordpress
WhatsApp-Image-2022-03-13-at-10.03.25

“יעל, שירלי וצוות מרקורי, אני והאתר החדש שלי נמצאים כרגע בירח דבש. מאוהבים עד מעל הראש. וברצינות: תודה על המקצועיות והמקצוענות הבלתי מתפשרת שזכיתי לה לאורך תהליך העבודה על האתר והמיתוג המדהים שפיצחתם. לא יכולתי להיות כל כך מדוייקת לגבי העסק שלי – כמו שאתן הייתן. תודה על הרוח הגבית, האווירה המעולה בשיחות והאיתגור החשיבתי שסיפקתן בדרך לתוצאה המעולה שהיא האתר שלי. זהו. עכשיו רק נותר לי לתת לו לגדול. יחד איתי”

קראו עוד
דנה גור ארי מנכ״ל BDyuk | מיתוג, עיצוב, אפיון, הקמת אתר Wordpress

התחלנו את שיתוף הפעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי (גלזר הדרכה) לפני מספר שנים, חברת מרקורי יצרה תוכניות הדרכה מקצועיות באיביי ואמזון שפותחו במיוחד למערכת התוכן במטוסי אל על ובהתאמה מלאה לצרכיהם, ממנה נהנים נוסעי אל על.
אנו מעריכים את הגישה הרצינית, המקצועית ואת השירות המסור.
הצוות המקצועי של מרקורי התיחס לבנית התוכניות ברצינות רבה והתאים אותה באופן מלא כך שיוכלו לשרת את הנוסעים בזמן הטיסה.

קראו עוד
טל קלדרון, מנהל התוכן, המדיה והאינטרנט בטיסה. אל על, נתיבי אוויר לישראל | הכשרות לארגונים
ברברה

אני רוצה להחמיא על השירות היעילות ותמיכה של מרקורי…ביצעתם את העבודה בצורה יסודית, מהירה עם ראש גדול. התמיכה, שיעורי הלמידה היו יעילים, פשוטים להבנה ונוחים לפי תווך השעות שאני ביקשתי ומאד הגונים מבחינת בנק שעות מומלץ. הבנתם את כל מה שביקשתי להוסיף, לשנות או בקשות מיוחדות. בהחלט אמליץ וממליצה לחברות לעבוד איתכם. בברכה, ברברה למפל מנכל ליראק ישראל

קראו עוד
ברברה למפל מנכ״ל ליראק ישראל | שירותי הקמת אתר בשופיפיי
תומר

גיבשנו ובנינו תוכנית אסטרטגית לטרנספורמציה דיגיטלית של החברה, כולל מעבר מלא למסחר אלקטרוני, התוכנית כללה בניית אתר איקומרס מתקדם למכירת מוצרי החברה ב- Online  שעובד מצוין בכל החברות הבנות בישראל ובחו”ל

קראו עוד
תומר רייזברג | מנכ"ל רשת מגנוליה
אסף וטליה

לסיון ולצוות מרקורי תרומה ישירה ומשמעותית בהתפתחותה ובהמשך הצמיחה של חדקרן בשנים האחרונות…

קראו עוד
טליה חלמיש ואסף פרסיה | מייסדים ומול"ים של חדקרן בית השראה
שני יחיאל

…התהליך הכי הכרחי שיכולתי לעבור שבסופו הטיס אותי ליעדים כלכליים ושפע אינסופי לארגון שלי…

קראו עוד
שני יחיאל | בעלים של מסעדות שישי ויפו בברלין גרמניה
2

היום החברה יציבה יותר, בצמיחה קבועה ואני מודה ליעל וצוות מרקורי על הדרך שעשינו……

קראו עוד
אנה ברודי | מנכ"ל אמבסדורס שיווק שותפים לחברות
1

מחודש לחודש ההכנסות גדלו, ואחרי שלושה חודשים כבר הוכפלו וזה לא היה מקרי…..

קראו עוד
הדר זוהר | מייסדת ומנכל"ית בית הספר לזוגיות מעשית