פטריציו פאולטי

פטריציו פאולטי

פטריציו פאולטי, המאמן שלי

ב-17 השנים האחרונות אני מתאמנת אצל פטריציו פאולטי, מהמומחים המפורסמים באירופה להדרכה, מוטיבציה וניהול ומייסד בית הספר הבינלאומי למודעות עצמית, שפועל בכל רחבי העולם  ושאת אחת מקבוצות הלימוד בישראל אני מובילה ומנחה בעצמי.

כששואלים אותי מהן הסיבות העיקריות לגדילה האיכותית והמהירה שלי כיזמת ומנכ״ל, אני מונה את האימון אותו אני מקבלת ממנו כאחת הסיבות העיקריות לכך. מדובר בידע, תובנות, וטכניקות שנותנות לי יתרון ויכולת להשתנות ולהתאים את עצמי ואת העסק שלי לתנאים בעולם שמשתנה במהירות.
כדי להביע את תודתי, אספר עליו בקצרה.

פטריציו פאולטי הוא דמות בולטת בעולם הקואצ’ינג והמאסטרינג ונקודת התייחסות קבועה עבור מנהלים בכירים, אמנים, ספורטאים’ פוליטיקאים, אנשי חינוך ורופאים.

מזה שנים הוא מוביל בהפצת תוכניות לימוד חדשניות בכל העולם. הוא הממציא של שיטת ‘החינוך לאלף השלישי’, אשר מתבססת על עקרונות התיווך וההשלכה ושל מערכי הכשרה חדשניים.

ב-20 השנים האחרונות, פאולטי שינה את התמונה הבינלאומית בעולם ההדרכה כשהוא מממש מערכים פדגוגיים למוטיבציה בעלי יעילות מוכחת.

בסמינרים שלו השתתפו מנהיגים בולטים מעולם העסקים, אשר מצאו שם השראה ותשובות לשאלותיהם. כל שנה, כמאמן, הוא מאמן יותר ממאה-אלף איש באמצעות תכניות ההכשרה שלו.

פאולטי הוא גם מרצה מוערך באוניברסיטאות החשובות ביותר באיטליה ובעולם ובין שאר עיסוקיו מנהל מחקר בנושא חקר המוח, בשיתוף עם אוניברסיטת בר- אילן.

כמרצה מבוקש, חלק מעבודתו נעשה בחברות ענק. משנת 1997, הוא מעורב בפעילות סוציאלית נרחבת כנשיאה של הקרן ‘עץ החיים’ המקדמת כ-60 פרויקטים באיטליה ובעולם לקידום ילדים ונוער, אשר זכתה 3 פעמים בפרס נשיא הרפובליקה האיטלקית על פועלה למען זכויות הילד, וכן של ‘קרן פטריציו פאולטי להתפתחות ותקשורת’ העוסקת בפיתוח האדם דרך קידום מחקרים מדעיים והפצת שיטת ‘החינוך לאלף השלישי’ ודרך פרוייקטים חובקי עולם כמו “בתי ספר בעולם”, מאראביליה , 21MIN ועוד.

בישראל קיים סניף של הקרן (ע”ר) אשר מקיים את פרויקט ‘נערי האור’ באשקלון ומרחיב בהתמדה את פעולתו עם מוסדות אקדמאים וגופים המכוונים ליצירת רווחה ושגשוג לפרט ולכלל.

בכדי לקבל מידע נוסף אודות ״בית הספר הבינלאומי למודעות עצמית״ ועל הסמינרים הקרובים,
ניתן ליצור עימי קשר ישיר:
Yaelg@mercur-e.com