1-2mobile_bg

על שיטת גלזר הדרכה

תכניות הלימודים של חברת  מרקורי מתבססות על שיטת “גלזר הדרכה” – מודל הדרכה היברידי שפותח מתוך היכרות מעמיקה עם עולם הדיגיטל וה e-commerce מימיו הראשונים ועד ימינו אנו.
המודל שלנו נוצר מתוך השאיפה לשלב עבודה מעשית והתנסות בכלים עכשוויים ופרקטיים, יחד עם לימודי תיאוריה תכליתיים ועדכניים שלוקטו בקפידה ומתוך מחשבה מעמיקה. כל זאת, במטרה ליצור עבורכם את התמהיל המדויק של כל מה שתזדקקו לו בדרך להפוך למומחי ה e-commerce המצליחים ביותר בעולם העסקים החדש.

בכדי להביא לידי ביטוי את תכניות הלימודים שלנו באופן המקצועי ביותר, אספנו את טובי המומחים מכל קצוות הארץ ויצרנו פורמט מיוחד שתואם לרוח התקופה. תכניות הלימודים המשולבות שלנו מבוססות על מודל ההדרכה הייחודי של שיטת גלזר הדרכה. תכניות הלימודים מותאמות לדרישות השוק. הן כוללות לימודים וירטואליים מבוססי תוכן דיגיטלי, לצד לימודים פרונטליים בכיתה.

מה זו ההיברידיות הזו ולמה היא כל כך חשובה?

בדיוק כפי שהטבע מבצע אבולוציה ב DNA של יצורים ביולוגיים, כך משתנה גם ה DNA של שוק העבודה. כבר מתחילת המילניום, אנו עדים למשרות רבות שמשתנות, מתייתרות ואף נעלמות לגמרי כתוצאה מההאצה בהתפתחות הטכנולוגיה. ה”דיגיטליזציה” שעוברת על כמעט כל ענפי המשק היא האחראית לכך שמשרות רבות נעלמו וימשיכו להיעלם. את המשרות הללו מחליפות משרות מסוג חדש: המשרות ההיברידיות.

ה DNA של שוק העבודה, פשוטו כמשמעו, עובר מוטציה. אם עד כה, משרות אופיינו בהתאם לאוריינטציה מקצועית מרכזית אחת (משרות עסקיות, משרות טכנולוגיות, משרות אדמיניסטרטיביות וכי”ב) ודרשו סט מיומנויות שתואם את אותה האוריינטציה (hard skills / soft skills), כיום, הגבולות שבין המשרות מתחילים להיטשטש. משרות עסקיות ומשרות טכנולוגיות מתאחדות ויוצרות תפקידים היברידיים, כמו למשל, מנהל מוצר. עוד ועוד מקומות עבודה מעדיפים לשמר ולהעסיק עובדים בעלי סט מיומנויות היברידי. הם גם משלמים לעובדים האלה יותר!

ארגז הכלים ההיברידי שתקבלו במרקורי


כדי להצליח להיות מומחי e-commerce שעושים עסקים מצליחים בדיגיטל, אתם צריכים לרכוש מגוון מיומניות וידע בתחומים רבים ורחבים שעולם הדיגיטל דורש. מערך ההדרכה של מרקורי מבוסס בדיוק על זה. תכניות הלימודים ההיברידית מספקת לתלמידים שלנו מענה לצרכים המתפתחים שמאפיינים ומעצבים את עולם התעסוקה החדש.

מגוון תכניות הלימוד, מסלולי ההכשרה, הקורסים, הסדנאות ומוצרי ההדרכה הדיגיטליים של מרקורי, מותאמים לצרכים של  קהלי יעד רבים: יזמים, בעלי עסקים,  מנהלים, ולכל מי שמעוניין לפתח קריירה מקצועית בתחום ה e-commerce. עקרונות הלימוד שלנו מתבססים על העקרונות הבסיסיים של מנהל עסקים לצד המיומנויות הטכניות של התמחויות האיקומרס והדיגיטל:

 • היכרות מערכתית טובה של כל ההיבטים העסקיים בהקמה וניהול עסק מצליח.
 • התמחות ברמה הטכנית ו/או ברמה הניהולית במגוון מקצועות בתחום האיקומרס והדיגיטל – כגון :
 • הקמה ותפעול חנות בפלטפורמות בינלאומיות כגון אמזון ואיביי
 • הקמה ותפעול מלא של אתר מסחרי ממותג ובבעלות פרטית
 • שיווק דיגיטלי לקידום האתר, ניהול קמפיינים מדוורים וממומנים במגוון ערוצי שיווק דיגיטליים, ושיווק באמצעות תוכן דיגיטלי
 • ניתוח נתונים מסחריים באמצעות כלים מתקדמים לצורך שיפור תהליכים עסקיים
 • היכרות עם מערכות דיגיטליות לצורך תפעול יעיל יותר על העסק

ארגז הכלים ההיברידי של מנהל/מומחה e-commerce מצליח כולל גם מיזוג של soft skills ביחד עם hard skills.
לצד המיומנויות הטכניות והעסקיות, אתם יכולים לבחור ללמוד ולשלב גם את כל המיומנויות הרכות הנדרשות להצלחה באיקומרס: תקשורת, הנעה עצמית, מנהיגות, אחריות, יכולת עבודה בצוות, פתרון בעיות, החלטיות, יכולת לעבוד תחת לחץ, ניהול זמן, יכולת למידה ועוד.

ארגז הכלים העשיר שתקבלו אצלנו יעניק לכם את כל הכלים לנווט את הספינה בעין הסערה.

רוצים לדעת עוד על שיטת גלזר הדרכה?

את העקרונות הבסיסיים של שיטת גלזר הדרכה פיתחה יעל גלזר שעל שמה קרויה השיטה. יעל הגיעה לעולם הטכנולוגי כשמאחוריה ניסיון צבאי כמדריכת סימולטור מזל”טים וקריירה בפיתוח מתודולוגיות הדרכה לענף הביטחון האזרחי. בעזרת הניסיון והידע העשירים שלה, לצד האהבה הבלתי מבוטלת לתחום ההדרכה, פיתחה יעל את השיטה המצליחה שלה שמבוססת על רכישת מיומנויות למידה משמעותיות שמורכבות משלושת אבני היסוד שהכרחיות לצורך יצירת תוצאות בפועל: ידע תרגול ויישום.

 

 9 נקודות הזהב של שיטת גלזר הדרכה

 • מיינדסט – תנאי הסף שמכתיב את רמת המסוגלות של אדם עוד לפני המיומנויות שלו, הוא אמונה עצמית. אתם תצליחו לעשות רק מה שאתם באמת ובתמים מאמינים שאתם מסוגלים לעשות. הלימוד לפי שיטת גלזר הדרכה מעוצב לעבור דרך הרגש והרוח ולא רק דרך הראש. אנו רוצים שתאמינו ותדעו שאת מה שאתם לומדים – תוכלו ליישם בשטח. אי לכך, הקורסים שלנו כוללים מרכיבים לשינוי התפיסה הפנימית!
 • הדרכות מעשיות – שיטת גלזר הדרכה בנויה כשתי וערב של תיאוריה ופרקטיקה. כל מקטע של למידה מלווה בהתנסות יישומית. עקב בצד אגודל, ממש כמו “קופי-פייסט”, ללמוד הלכה למעשה.
 • לימוד מהבית בזמן שלך – במקביל לתכנית הלימודים שמעוגנת בסילבוס, כל שיעור זמין ונגיש עבורכם בכל עת. אנו מאמינים כי גמישות מובילה ליישום מיטבי.
 • Walk the talk אצלנו מלמדים רק את מה שאנחנו יודעים לעשות ממש ממש טוב! אנו מקפידים ללמד – אך ורק – את מה שניסינו, בדקנו, והתוודענו להצלחתו, במו ידינו ועינינו.
 • עבודה קבוצתית – אנו מאמינים בכוחה של קבוצה. הניסיון מלמד אותנו שלמידה עצמאית מחסירה יתרונות רבי ערך. העדר נקודות מבט נוספות שמאירות דבר מה מכמה זוויות, ובכך, מעמיקות הבנה. העדר בגורם תומך שדוחף ונותן מוטיבציה. העדר פלטפורמה מגוונת לביצוע סיעור מוחות ועוד. זאת הסיבה שאנו מלמדים בקבוצות קטנות. בקבוצה קטנה, היתרון של האחר הופך להיות היתרון שלי, זאת מבלי לוותר על היחס האישי ומתן תשומת הלב הראויה לכל תלמיד ותלמידה.
 • ״ידע חי״ – התכנים של הקורסים שלנו מתעדכנים כל הזמן! שניים מהעקרונות המרכזיים שמנחים את השיטה שלנו הם קדימות וחדשות. אנו מקפידים להתעדכן ולהתיישר באופן תמידי עם החידושים והעדכונים הטריים ביותר שמתרחשים בעולם הדיגיטל והטכנולוגיה. אנו רואים את עצמנו כצינור שמעביר את כל החדשות והעדכונים היישר למגש הידע שצורכים תלמידנו. זאת, על מנת שבבוא העת, יהיו גם הם בעלי מקצוע מהסוג שנמצא תמיד בחוד החנית הטכנולוגית.
 • קהילה – אנו מאמינים בכוח של קבוצה לא רק בזמן הלימודים, אלא גם הרבה אחרי. כל בוגר ובוגרת של מרקורי הופכים להיות חלק מקהילת הבוגרים החזקה שלנו. קהילת המשך שדוחפת, תומכת ומסייעת האחד לשנייה כדרך חיים! הקורסים שלנו הם לא רק סדרת מפגשים – הם כרטיס כניסה לקהילה עוצמתית שמורכבת מאנשי הדיגיטל של המחר.
 • סיוע וליווי בהשמה לבוגרים – במרקורי מודעים ומכירים בצורך של הבוגרים באיתור הזדמנויות תעסוקה הולמות בשלב מוקדם לקראת סיום תקופת ההכשרה. בימים אלו, אנו פועלים לבניית שיתופי פעולה עם חברות השמה לצורך מתן ייעוץ, ליווי ועזרה בניהול קריירה ואיתור משרות לבוגרים. בנוסף, אנו מפתחים “מדור דרושים” באתר מרקורי שיהיה מיועד לבוגרים בלבד. המדור יתעדכן במשרות איקומרס מחברות וארגונים מגוונים. תלמידי מרקורי יקבלו עדכון אודות השקת שירותים אלו ושירותים נוספים בתחום ההשמה.
 • ייעוץ וליווי מקצועי לאחר סיום הלימודים – אנחנו כאן לרשותכם גם אחרי סיום הלימודים. אנו מציעים ליווי צמוד של מנטורים מומחים במועדוני e-commerce ייעודיים, שירותי ייעוץ וליווי אישי לסיוע בהקמה, השקה, תפעול שוטף וקידום מכירות בעסקים מסחריים.

  לא בטוחים מה הקורס שמתאים לכם? השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולעזור

  בוגרים מספרים