Banner-webBanner-mobile

מבחר פרויקטים

חברת מרקורי מספקת יעוץ וליווי ניהולי, עסקי ואסטרטגי לבעלי עסקים, חברות בעולם האיקומרס ושירותים עסקיים ומקצועיים לפיתוח, הקמה, השקה, ניהול, קידום ושיווק דיגיטלי של עסקים הפועלים בפלטפורמות מסחר מתקדמות.

פרויקט ליראק

חברת מעבדות ליראק חרתה על דגלה, מאז הקמתה ב-1975, להימצא בחזית הטכנולוגית וליישם פיתוחים דרמו-קוסמטיים להגנה ולטיפוח העור. החברה שוקדת ומטמיעה בהצלחה את החידושים האחרונים בתחום רפואת העור לשדה הקוסמטיקה המקצועית, ומציעה ללקוחות החברה מוצרים חדשים ויעילים, פרי פיתוח חדשני לתיקון ולמניעת פגעי הזמן בעור הפנים והגוף.

צוות המומחים של חברת מרקורי הקים מחדש את אתר ליראק הישראלי על פלטפורמת המסחר שופיפיי, הפרוייקט כלל את שלב האיפיון, עיצוב תוך כדי שמירה הדוקה על השפה והנראות של האתר הבינלאומי, הסבה ושיפור התכנים, ושילוב אפליקציות שופיפיי מתקדמות לניהול יעיל ועצמאי של האתר החדש ע”י צוות ליראק.

שירותים : הקמת אתר איקומרס – איפיון, עיצוב והקמה מחדש של האתר הישראלי על פלטפורמת שופיפיי/Shopify 

אני רוצה להחמיא על השירות היעילות ותמיכה של מרקורי…ביצעתם את העבודה בצורה יסודית, מהירה עם ראש גדול. התמיכה, שיעורי הלמידה היו יעילים, פשוטים להבנה ונוחים לפי תווך השעות שאני ביקשתי ומאד הגונים מבחינת בנק שעות מומלץ. הבנתם את כל מה שביקשתי להוסיף, לשנות או בקשות מיוחדות. בהחלט אמליץ וממליצה לחברות לעבוד איתכם.

בברכה,

ברברה למפל, מנכ”ל ליראק ישראל

פרויקט חדקרן

חדקרן בית השראה הוקמה במקור כחדקרן הוצאה לאור בשנת 2011 על ידי טליה חלמיש ואסף פרסיה, במטרה להוות מנוע תרבותי המציע לקורא תכנים איכותיים בנושאי אמנות, חינוך ומודעות עצמית. בשנת 2018, מתוך רצון להתרחב ולהביא השראה במדיומים מגוונים חדקרן הפכה לבית השראה.

לקראת ההתרחבות והמיתוג מחדש של חדקרן בוצעה עבודת אבחון עסקי במתודולוגיית Re-Start-Up לעסקים ע”י סיון יעקב מחברת מרקורי.

עבודת האבחון כללה סקירה עסקית של כל התהליכים העסקיים, מיפוי כל הנכסים הדיגיטליים בחברה, ניתוח מתחרים ומגמות השוק בתחום ההוצאה לאור לצורך גיבוש תוכנית אסטרטגית להמשך צמיחה. התוכנית האסטרטגית הובילה למיתוג ומיצוב מחדש, בניית התשתית למעבר מלא לעולם המסחר האלקטרוני ופיתוח תהלכי שיווק מתקדמים עם מיקוד בשיווק באמצעות תוכן.

 

שירותים: 

 1. Re-Start-Up  עסקי – אבחון עסקי, סקירה עסקית, המלצות לשיפורים בכל הבטי הניהול בחברה, והמלצות על כיוונים אסטרטגיים להמשך צמיחה.
 2. טרנספורמצייה לדיגיטל ומעבר למסחר אלקטרוני – ייעוץ וליווי בפיתוח ויישום אסטרטגייה לטרנספורמציה דיגיטלית והרחבת האיקומרס
 3. הקמת אתר איקומרס – איפיון וליווי הקמת אתר איקומרס מתקדם על פלטפורמת – WordPress / Woo Commerce
 4. שיווק באמצעות תוכן – פיתוח ויישום האסטרטגייה השיווקית אשר מתבססת בעיקרה על שיווק באמצעות תוכן.
 5. ייעוץ וליווי עסקי – עד היום, המשך יישום האסטררטגייה העסקית והשיווקית של החברה

“אנחנו שמחים להמליץ על סיון יעקב ועל חברת מרקורי. סיון ולאחרונה גם צוות מרקורי מלווים אותנו קרוב ל- 4 שנים, הליווי החל בעבודת אבחון עסקי מאוד יסודית שהקיפה את כל ההבטים העסקיים בחברה, העבודה כללה סקירה עסקית, המלצות לשיפורים תפעוליים בטווח המיידי והבנוני, גיבוש כיוונים אסטרטגיים לצמיחה עם דגש ועדיפות גבוהה וברורה לטרנספורמציה לדיגיטל ומעבר מלא לאיקומרס. לאחר סיום עבודת האבחון העסקי, סיון המשיך לייעץ וללוות אותנו ביישום ההמלצות, באיפיון אתר הסחר החדש, בחירת הפלטפורמה והחברה שתפתח ותקים את האתר החדש. העברת הפוקוס של החברה לשיווק באמצעות תוכן, ומכירות ב- ONLINE ישירות ללקוחות הקצה, הגדילו את היקף ההכנסות במאות אחוזים. גם כיום אנחנו ממשיכים להיעזר בקורסים ובכלים הניהוליים והשיווקיים שמפותחים ומשווקים בחברת מרוקרי.

לסיון ולצוות מרקורי תרומה ישירה ומשמעותית בהתפתחותה ובהמשך הצמיחה של חדקרן בשנים האחרונות.”

טלייה חלמיש ואסף פרסיה , מייסדים ומול”ים של חד קרן בית השראה 

פרויקט הדר זוהר

הדר זוהרבית הספר לזוגיות מעשית, הוקמה במטרה לעזור וללמד אנשים וזוגות במציאת ושיפור זוגיות. לקראת התרחבות וגדילה לקחה הדר את יעל גלזר מחברת מרקורי ליעוץ העסקי ואסטרטגי, עבודה שכללה סקירה עסקית יסודית ומקיפה, מיפוי התהליכים העסקיים, וכיוונים אסטרטגיים להמשך הצמיחה. יחד בשנת 2021 בוצע שינוי במיצוב החברה – מ-“מאמנת אישית” ל-“בית ספר לזוגיות מעשית”, התהליך כלל מעבר לחברה בע”מ, פיתוח והשקה של תוכנית להכשרת מאמנים למציאת זוגיות ולשיפור זוגיות, פיתוח והשקה של קמפיין לשיווק ומכירות מבוסס וובינר ובניית אסטרטגייה למעבר מלא למסחר אלקטרוני.

שירותים: 

 1. ייעוץ וליווי עסקי– בנייה ויישום אסטרטגיה עסקית ושיווקית של החברה.

“אני שמחה להמליץ על יעל ועל חברת מרקורי. מחודש לחודש ההכנסות גדלו, ואחרי שלושה חודשים כבר הוכפלו וזה לא היה מקרי, זה לגמרי הפך לשיטה סדורה ומנוהלת היטב שמוכיחה את עצמה מחודש לחודש כל פעם מחדש. שינוי התפיסה, המחשבה, הרחבת ההסתכלות, האמונה והשיטה שיעל הכניסה כל אלו הביאו את השפע הכללי והכלכלי״

הדר זוהר, מייסדת ומנכ״לית בית ספר לזוגיות מעשית 

פרויקט מגנוליה

רשת מגנוליה הוקמה בשנת 1996 וכיום מונה מעל 100 סניפים בפריסה בינלאומית, בישראל ובפורטוגל. בכל רגע נתון ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת למעלה מ-1,500 תכשיטים שונים יחודיים. הרשת עובדת עם מיטב מעצבי ומעצבות התכשיטים במטרה ליצור קולקציה רחבה ומסקרנת המאופיינת בחידושים אופנתיים, שיקוף טרנדים בינלאומיים ועיצובים מיוחדים.

כחלק מצמיחה של הרשת, בוצע אבחון עסקי במתודולוגית Re-Start-Up לעסקים ע”י סיון יעקב מחברת מרקורי, עבודת האבחון כללה סקירה עסקית של כל התהליכים העסקיים, המלצות לכיוונים אסטרטגיים להמשך הצמיחה כולל המלצה ויישום תוכנית לטרנספורמציה דיגיטלית בדגש על מעבר מלא למסחר אלקטרוני.

שירותים: 

 1. Re-Start-Up  עסקי – אבחון עסקי, המלצות לשיפורים בכל הבטי הניהול בחברה, והמלצות על כיוונים אסטרטגיים להמשך צמיחה.
 2. טרנספורמצייה לדיגיטל ומעבר לאיקומרס – פיתוח ויישום אסטרטגיית מעבר מלא לאיקומרס
 3. הקמת אתר איקומרס – איפיון וליווי הקמת אתר איקומרס מתקדם על פלטפורמת מג’נטו 
 4. ייעוץ וליווי עסקי – ייעוץ וליווי ביישום אסטרטגיית החברה בכלל, המעבר למסחר אלקטרוני והטמעת האתר ותהליכים עסקיים חדשים בחברה

“סיון הוא אחד כזה שיודע לקחת עסקים בקשיים, לצלול לתוך התזרים, עם בעלי המניות והבנק, ומשם הוא מתחיל לגעת איתך בדברים שאתה צריך לגעת, גם אם עד עכשיו כמנהל, נמנעת.”

סיון הגיע אלינו דרך קרן מרקסטון כדי לתת ייעוץ לחברה. בשלב ראשון הוא עשה עבודת מיפוי ושיקוף של המצב העסקי בחברה, אשר סוכמה והוצגה כסקירה עסקית מדוייקת למועצת המנהלים. בהמשך סיון ביצע אבחון יסודי ומקיף, הסקת מסקנות והמלצות לשיפורים בהיבטים התפעוליים, והמלצות לכיוונים אסטרטגיים להמשך צמיחה. יחד קבענו מה יהיו מנועי הצמיחה החדשים של החברה. גיבשנו ובנינו תוכנית אסטרטגית לטרנספורמציה  דיגיטלית של החברה בדגש על מעבר מלא למסחר אלקטרוני שכלל בניית אתר מתקדם למכירת מוצרי החברה ב- Online  שעובד מצוין בכל החברות הבנות בישראל ובחו”ל. סיון היה זה שליווה את צוות ההקמה, הן ברמה האסטרטגית והן ברמה האופרטיבית, ובהמשך סייע וליווה את תהליך ההטמעה בכל החברה. סיון ואני עבדנו בצמידות מאד גדולה. הוא משקיע שעות רבות כולל נסיעות לחו”ל, “מפשיל שרוולים כשצריך” ויודע להביא יועצים מתאימים מתחומים ספציפיים, ולתת ייעוץ גם למועצת המנהלים.

סיון מגיע עם הרבה ניסיון כיועץ. כמנהל, תמיד טוב לשמוע מישהו מחוץ לארגון, וסיון הוא אחד כזה שיודע לקחת עסקים בקשיים, לצלול לתוך התזרים, עם בעלי המניות והבנק, ומשם הוא מתחיל לגעת איתך בדברים שאתה צריך לגעת, גם אם עד עכשיו כמנהל, נמנעת.

תומר רייזברג – מנכ”ל מגנוליה

פרויקט מכללת פרס

המרכז האקדמי פרס הינו מוסד ייחודי בנוף האקדמיה הישראלית, המוביל במצוינות אקדמית ובליווי הסטודנטים באופן אישי עד הקריירה.

המרכז מציע תוכניות לימוד גמישות וייחודיות, סגל אקדמי מעולה, ושם לעצמו מטרה להוות בית חם ל-5,700 הסטודנטים הלומדים בו. 

בשיתוף פעולה בין מרקורי למכללת פרס פותחו מספר תוכניות הכשרה בהתאמה מלאה למגמות בעולם האיקומרס ולצרכים של הסטודנטים במסלולי תואר ראשון ושני במנהל עסקים.

הכשרות לאירגוניםשירותי פיתוח והדרכה למוסדות לימוד וחברות:

שלום רב,

שמחה להמליץ על יעל גלזר ועל חברת מרקורי.

התחלנו את שיתוף הפעולה לפני כשנתיים ומאז שיתוף הפעולה מתהדק ומתפתח.

יחד עם יעל גלזר וחברת מרקורי נבנה קורס ייחודי, מקצועי ועדכני העוסק באי-קומרס. הקורס אהוב מאוד על הסטודנטים ובעל ערך עבורם.

מעבר לפאן המקצועי נעים לשתף פעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי, כל בקשה נענת באופן מלא (ואף מעבר לכך). 

ד״ר טלי תאני-הררי, ראש החוג לתואר שני MBA, בית הספר למנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

פרויקט אל על

חברת אל על פנתה אלינו להקמת מערך לימודי להקמת חנות אינטרנטית באמזון ובאיביי, המותאם לנוסעים בטיסות אל על. שני הקורסים שולבו בהצלחה רבה במערך התוכן של חברת אל על והוא נגיש כיום לנוסעי אל על.

שירותים: הכשרות לאירגוניםשירותי פיתוח והדרכה למוסדות לימוד וחברות:

התחלנו את שיתוף הפעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי (גלזר הדרכה) לפני מספר שנים, חברת מרקורי יצרה תוכניות הדרכה מקצועיות באיביי ואמזון שפותחו במיוחד למערכת התוכן במטוסי אל על ובהתאמה מלאה לצרכיהם, ממנה נהנים נוסעי אל על.
אנו מעריכים את הגישה הרצינית, המקצועית ואת השירות המסור.
הצוות המקצועי של מרקורי התיחס לבנית התוכניות ברצינות רבה והתאים אותה באופן מלא כך שיוכלו לשרת את הנוסעים בזמן הטיסה.

בברכה,

טל קלדרון, מנהל התוכן, המדיה והאינטרנט בטיסה. אל על, נתיבי אוויר לישראל

 

 

ממליצים

WhatsApp-Image-2022-10-31-at-1.33.46-PM

“הרעיון להקים עסק אינטרנטי כבש אותי מזמן. שנים שאני בדרך: מנסה, לומדת והמון מתפזרת. כשהחלטתי שהגיע הזמן ללכת על החלום שלי באמת, פניתי ליעל.  היה לי ברור שהיא הכתובת מאחר ואני עוקבת אחריה בהערצה כבר שנים, היה לי חשוב שתלווה אותי מי שעשתה את זה ויודעת בדיוק על מה היא מדברת…יעל בדרכה הנחושה והרגישה משרה ביטחון עם המון מילים טובות ואכפתיות ולא פחות חשוב, תמיד נגישה וזמינה .ברור לי שבחרתי נכון. כחלק מהתהליך הקימו עבורי אתר תדמיתי יפייפה. בו כל השרותים שלי מוצגים בצורה ברורה ונגישה. העבודה המשותפת על האתר היתה מקצועית, נעימה ויעילה״

קראו עוד
מיה צוק-ויצמן – בעלת העסק S-teaching | מיתוג, עיצוב, אפיון, הקמת אתר Wordpress
WhatsApp-Image-2022-03-13-at-10.03.25

“יעל, שירלי וצוות מרקורי, אני והאתר החדש שלי נמצאים כרגע בירח דבש. מאוהבים עד מעל הראש. וברצינות: תודה על המקצועיות והמקצוענות הבלתי מתפשרת שזכיתי לה לאורך תהליך העבודה על האתר והמיתוג המדהים שפיצחתם. לא יכולתי להיות כל כך מדוייקת לגבי העסק שלי – כמו שאתן הייתן. תודה על הרוח הגבית, האווירה המעולה בשיחות והאיתגור החשיבתי שסיפקתן בדרך לתוצאה המעולה שהיא האתר שלי. זהו. עכשיו רק נותר לי לתת לו לגדול. יחד איתי”

קראו עוד
דנה גור ארי מנכ״ל BDyuk | מיתוג, עיצוב, אפיון, הקמת אתר Wordpress

התחלנו את שיתוף הפעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי (גלזר הדרכה) לפני מספר שנים, חברת מרקורי יצרה תוכניות הדרכה מקצועיות באיביי ואמזון שפותחו במיוחד למערכת התוכן במטוסי אל על ובהתאמה מלאה לצרכיהם, ממנה נהנים נוסעי אל על.
אנו מעריכים את הגישה הרצינית, המקצועית ואת השירות המסור.
הצוות המקצועי של מרקורי התיחס לבנית התוכניות ברצינות רבה והתאים אותה באופן מלא כך שיוכלו לשרת את הנוסעים בזמן הטיסה.

קראו עוד
טל קלדרון, מנהל התוכן, המדיה והאינטרנט בטיסה. אל על, נתיבי אוויר לישראל | הכשרות לארגונים
ברברה

אני רוצה להחמיא על השירות היעילות ותמיכה של מרקורי…ביצעתם את העבודה בצורה יסודית, מהירה עם ראש גדול. התמיכה, שיעורי הלמידה היו יעילים, פשוטים להבנה ונוחים לפי תווך השעות שאני ביקשתי ומאד הגונים מבחינת בנק שעות מומלץ. הבנתם את כל מה שביקשתי להוסיף, לשנות או בקשות מיוחדות. בהחלט אמליץ וממליצה לחברות לעבוד איתכם. בברכה, ברברה למפל מנכל ליראק ישראל

קראו עוד
ברברה למפל מנכ״ל ליראק ישראל | שירותי הקמת אתר בשופיפיי
תומר

גיבשנו ובנינו תוכנית אסטרטגית לטרנספורמציה דיגיטלית של החברה, כולל מעבר מלא למסחר אלקטרוני, התוכנית כללה בניית אתר איקומרס מתקדם למכירת מוצרי החברה ב- Online  שעובד מצוין בכל החברות הבנות בישראל ובחו”ל

קראו עוד
תומר רייזברג | מנכ"ל רשת מגנוליה
אסף וטליה

לסיון ולצוות מרקורי תרומה ישירה ומשמעותית בהתפתחותה ובהמשך הצמיחה של חדקרן בשנים האחרונות…

קראו עוד
טליה חלמיש ואסף פרסיה | מייסדים ומול"ים של חדקרן בית השראה
שני יחיאל

…התהליך הכי הכרחי שיכולתי לעבור שבסופו הטיס אותי ליעדים כלכליים ושפע אינסופי לארגון שלי…

קראו עוד
שני יחיאל | בעלים של מסעדות שישי ויפו בברלין גרמניה
2

היום החברה יציבה יותר, בצמיחה קבועה ואני מודה ליעל וצוות מרקורי על הדרך שעשינו……

קראו עוד
אנה ברודי | מנכ"ל אמבסדורס שיווק שותפים לחברות
1

מחודש לחודש ההכנסות גדלו, ואחרי שלושה חודשים כבר הוכפלו וזה לא היה מקרי…..

קראו עוד
הדר זוהר | מייסדת ומנכל"ית בית הספר לזוגיות מעשית
טלי תאני

יחד עם יעל גלזר וחברת מרקורי נבנה קורס ייחודי, מקצועי ועדכני העוסק באי-קומרס. הקורס אהוב מאוד על הסטודנטים ובעל ערך עבורם.

קראו עוד
ד”ר טלי תאני-הררי | ראש החוג לתואר שני, בית הספר למנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס
אריאל אורבוך

לעבוד עם יעל זה פשוט להיות מוקף בסטנדרטים הכי גבוהים שיש – מקצוענות, דייקנות, ניסיון עשיר, תשומת לב לפרטים הקטנים ולא פחות חשוב – כיף וצחוקים לאורך כל הדרך.

קראו עוד
אריאל אורבוך | שותפים עסקיים
אמיר הרדוף

“בעיניי, המפתח של שותפות טובה היא ראייה משותפת של מטרה גדולה, יחד עם ידיעה שכל שותף מחויב לחלוטין ויעשה הכל להצלחת השותפות…אני מאחל שותפה כמו יעל לכל מי שההצלחה שלו ושל תלמידיו חשובה לו”

קראו עוד
אמיר הרדוף | שותפים עסקיים
גיל אורלי

תודה לך יעל יקרה, על שנים של שיתוף פעולה פורה כמומחית לאיקומרס בתכנית ‘סוד הכסף ליצירת ביטחון וחופש כלכלי’

קראו עוד
גיל אורלי | שותפים עסקיים

שירותים עסקיים ומקצועיים שיכולים לעניין אתכם

  לא בטוחים מה השירות שמתאים לכם? השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולעזור