יעל גלזר

יעל גלזר

תמיד חלמתי להיות אשת עסקים, בתור קיבוצניקית זה לא היה חלום כל כך סטנדרטי ולמען האמת חשבתי תמיד שאהיה מורה, אבל החלום גבר על הכל ואת העסק הראשון שלי הקמתי באיביי, דרך מכירה של תקליטים ישנים, מוצרים מהעיר העתיקה בירושלים, העסק איקומרס שלי הלך והתפתח וגדל ובתוך שנתיים פתחתי 5 חנויות ולאחר מכן לאט לאט התרחבתי להקמת אתרי סחר ומותגים באמזון.

בשנת 2010 הקמתי את העסק השני והחשוב שלי – מרקורי, תחילה כמכללה מומחית בעולמות האיקומרס, בה היתה לי הזכות להכשיר למעלה מ12,000 סוחרים בישראל, להרצות בארגונים, חברות, באמצעי התקשורת ולפתח מנגנון משמעותי וקהילת סוחרים גדולה.

בשנת 2019, אחרי שנים רבות בתחום הקורסים והלימודים חברתי לשותפי היקר – סיון יעקב הפכנו את החברה לחברה שמובילה עסקים לצמיחה מחודשת ומואצת דרך יעוץ ומתן פתרונות שונים בעולמות הדיגיטל: מהקמת אתרים ועד שיווק באמצעות תוכן.

אני מאמינה אני מאמינה שכדי להתפתח כיזם עליך לחזק את היכולות המנטאליות שלך והשילוב בין מנטאליות להתפתחות עסקית היא הכרחית כדי להגיע לתוצאות משמעותיות ותוכלו לקרוא עוד על השילוב בין השניים בעמוד האינסטגרם שלי כאן  את הכלים להצלחה בחיי ובעבודתי אני רוכשת ביסודיות ותוך השקעת מאמץ וזמן רבים. חלק גדול ומשמעותי במה שמאפשר לי להצליח ולשגשג הינו ידע ייחודי שאותו אני מקבלת מהמאמן שלי מאז 2005, מר פטריציו פאולטי, שלו נתונות הערכתי ותודתי העמוקות ביותר.

 

.

 

בהצלחה!
יעל