כך תבחרו את המסלול המתאים לכם ביותר בשופיפיי

אם אתם חושבים להיכנס למסחר בשופיפיי – אתם חושבים טוב.

שופיפיי היא פלטפורמה מבוקשת ביותר עבור עסקים המוכרים אונליין כיום, וזאת בזכות פשטות עבודה יוצאת דופן, שירות מעולה, ואסתטיקה יפיפיה ומקצועית שממש מושכת את המבקר לקנות ממך, וכל זאת בלי שתתעסק לרגע בשורת קוד, בתכנות או בעיצוב.

שופיפיי מציעה 14 יום ניסיון בחינם – כאשר בתום תקופת הניסיון עליכם לבחור במסלול המתאים ביותר לעסק שלכם.

בחירת מסלול היא ההחלטה הראשונה והחשובה שתעשו עבור העסק שלכם בשופיפיי, ובשלב ראשוני זה, היא עשויה להיות מבלבלת עבורכם, שכן עדיין לא התגלו לכם כל הצרכים הצפויים לעלות במהלך המסחר.

בדיוק בשבילכם, החלטנו לעשות קצת סדר במסלולים השונים שמציעה שופיפיי בתשלום, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם בשלבים הראשונים והקריטיים.

5 מסלולים – איזה מתאים לי?

קיימים 5 מסלולים אפשריים לבחירתכם:

 1. שופיפיי לייט – 9$ בחודש
 2. שופיפיי בייסיק – 29$ בחודש
 3. שופיפיי – 79$ בחודש
 4. שופיפיי למתקדמים – 299$ בחודש
 5. שופיפיי פלוס – מחיר גמיש ונתון למשא ומתן.

ניתן להפחית את התשלום על החבילות ב-10% ו-20% על ידי תשלום לשנה או שנתיים מראש, במקום חודש בחודשו.

אפשרויות חנויות שופיפיי

 

בואו נצלול קצת יותר לעומקם של שלושת המסלולים הראשונים, המתאימים יותר לתחילת הדרך, ונראה בדיוק מה הם מציעים לכם:

שופיפיי לייט

שופיפיי לייט הוא המסלול הזול ביותר שתמצאו למכירת מוצרים אונליין, אך באופן מעשי הוא אינו מספק לכם חנות אונליין רשמית. מסלול לייט כן יאפשר לכם:

 • להציע מוצרים למכירה באתר קיים (כמו אתר מבוסס Wix או WordPress)
 • להציע מוצרים למכירה בפייסבוק
 • להשתמש בשופיפיי כמערכת סליקה כאשר אתם מוכרים במקומות פיזיים (כמו דוכן ביריד, או אירוע אחר)

שופיפיי לייט מספק לכם כפתור “לקנייה” אותו תוכלו להטמיע באתר קיים או בפרסום בפייסבוק, וזאת בדומה לכפתור המוכר של פייפאל אשר מוביל אתכם ישירות לשלב התשלום. זה אידיאלי עבור כל מי שיש לו כבר אתר קיים, כמו בלוג או דף בית של עסק, ורוצה להוסיף פונקציה של מסחר אלקטרוני לאתר בפשטות רבה.

היתרון הגדול של העברת כל התשלומים במכירות שנעשות פנים אל פנים דרך המערכת של שופיפיי לייט, הוא ששופיפיי מרכזת עבורכם את כל המידע באופן שחוסך לכם הרבה התעסקות ברישום, מעקב וניהול חשבונות, וגם מנהלת מעקב אחר המלאי.

העמלות

בכל התנהלות מסחרית באינטרנט חשוב להבין את ההבדל בין עמלת מכירה לעמלת תשלום. עמלת מכירה היא עמלה שמשלמים לאתר שדרכו אתם מוכרים, כמו איביי אמזון שופיפיי וכו’. במסלול “לייט” לא תיגבה עמלת מכירה. לעומת זאת עמלת תשלום היא העמלה שמשלמים לחברה שמבצעת את הסליקה של כרטיס האשראי, כמו פייפאל, או במקרה הזה – Shopify payments. עמלת התשלום של שופיפיי במסלול לייט הנה 2.2% +30 סנט אם המכירה התבצעה אונליין (דרך כפתור “לקנייה” באתר או בפייסבוק)

שופיפיי בייסיק

בעבור 29$ בחודש, זהו המסלול הזול ביותר של שופיפיי המעניק לכם חנות אונליין שלמה ועצמאית לחלוטין.

המסלול הזה הוא המסלול שאיתו מתחילים כל התלמידים בקורס שלנו, והוא מציע שירותים רבים כמו:

 • אפשרות למכירת כמות בלתי מוגבלת של מוצרים
 • אחסון האתר ללא הגבלת מקום
 • תמיכה טכנית מסביב לשעון בטלפון, מייל או צ’אט
 • הגנה מרמאויות / קניות ללא כיסוי
 • אפשרות ליצור קוד קופון והנחות

אבל 2 המאפיינים הבולטים של מסלול בייסיק (ושל המסלולים היקרים ממנו) הם חנות הטמפלייטים והאפשרות לכלול בלוג באתר.

טמפלייטים

במסלול הבייסיק נפתחות לרשותכם 10 תבניות עיצוב חינמיות, ועוד למעלה מ-80 תבניות עיצוב בתשלום לחנות שלכם. ניתן לאתר בקלות את העיצוב המתאים ביותר עבורכם, בחיפוש לפי התחום בו אתם מוכרים, ומאפייני עיצוב אחרים.

בלוג

אם אתם רציניים בקשר למכירה אונליין, אתם צריכים לנהל בלוג – נקודה. בלוג הוא כלי מרכזי באסטרטגיה שיווקית מאחר והוא מספק לכם תוכן עשיר במילות מפתח, אשר מקדם היטב את האתר שלכם במנועי החיפוש. חנות שופיפיי במסלולי בייסיק ומעלה, מספקת לכם תבנית נוחה ושימושית ליצירת בלוג, אשר יביא תנועת קונים על ידי פרסום פוסטים עשירים בתוכן ובערך לקוראים.

העמלות

מסלול הבייסיק יגבה עמלת מכירה של 2.0% (או ללא עמלת מכירה אם אתם משתמשים ב- Shopify payments כחברת הסליקה שלכם) ועמלת תשלום של 2.2% + 30 סנט לעסקה.

 

כניסה לשופיפיי

 

מסלול “שופיפיי”

המסלול הבא מבחינת תמחור נקרא בפשטות “שופיפיי” ומציע לכם כמה מאפיינים מתקדמים יותר משל תכנית הבייסיק:

 • הנפקת שוברי מתנה “גיפט-כארד”
  האפשרות לרכוש שובר מתנה מתאימה בעיקר למותגים שיש להם כבר נוכחות מספקת בשוק, כך שיחשבו למקום שאנשים ישמחו לקבל שובר מתנה אליו. לחילופין זה יכול מאד להתאים גם למי שקהל היעד שלו הוא במידה רבה רוכש המתנה ולא זה המקבל אותה, למשל: האפשרות לקנות שובר מתנה למישהו תתאים מאד לחנויות המוכרות מוצרים הקשורים לאירועים בהם נהוג לתת מתנה, כמו למשל הריון ולידה. הרעיון להפיק שובר מתנה הוא מקסים ויכול לתרום מאד לשיווק החנות והמוצרים שלכם, אך בהחלט אינו מתאים לכל סוג עסק בשופיפיי.
 • הפקת דוחות מתקדמים ומקצועיים של מלאי וניהול חשבונות
  זהו המאפיין המרכזי שמניע תלמידים שלנו שמגיעים לנפח מכירות טוב, להחליט לשדרג למסלול זה. במסלול בייסיק תקבלו מסך overview הסוקר באופן כללי את הביצועים של החנות במדדים שונים, ואילו במסלול שופיפיי, תקבלו דוחות שיש בהם מידע שניתן, בניהול נכון, פשוט מאד להפוך לעוד כסף. מידע כמו: מכירות, תשלומים, מיסים, דוחות פיננסים, דוחות מלאי, וניתוח מקורות התנועה לחנות.
 • מנגנון למעקב אחרי “עגלה נטושה
  עוד מניע מרכזי לשידרוג מתכנית הבייסיק לתוכנית “שופיפיי” הוא מנגנון אוטומטי של מעקב אחר עגלה נטושה. בתכנית זו, כאשר לקוח הכניס מוצר לעגלה, עבר למסך התשלום אך לבסוף לא ביצע את הרכישה, הוא יקבל מייל אוטומטי בשמכם משופיפיי, כלי שיווקי שמוכיח את עצמו בשיפור אחוזי המרה.
 • עמלות מכירה ותשלום נמוכות יותר
  המסלול בעלות 79$, גובה עמלות מכירה ותשלום נמוכות יותר משל מסלול ה”לייט” וה- “בייסיק”

גם כאן לא תיגבה עמלת מכירה במידה ואתם סולקים אשראי באמצעות Shopify payments. במידה ואתם עובדים עם חברת סליקה אחרת (כמו פייפאל) תשלמו עמלת מכירה של 1% בלבד. עמלת התשלום במסלול זה הנה 1.9% + 30 סנט לעסקה.

נסו לפני שתקנו

אם אתם עדיין לא בטוחים מה המסלול שהכי יתאים לכם, אנו ממליצים בחום להירשם לתקופת הניסיון החינמית בשופיפיי, ולבחון את האתר וההתנהלות שלכם בו כדי להבין מהם הצרכים של העסק שלכם בטווח הקצר והארוך. עם קוד ההטבה של מרקורי תקבלו תקופת ניסיון מוארכת ל-21 ימים, ועוד 10% על כל מסלול בו תבחרו למשך שנה שלמה.

 

רוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלכם במסחר בשופיפיי אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל? הכנו לכם קורס חינמי לחלוטין שיכניס אתכם ישר לעניינים:

על הכותב
צוות מרקורי
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 1. אופיר

  היי אשמח לדעת במידה ואני מכוון לשוק הישראלי בלבד בשלב א ,המוצרים שלי נמכרים בסכומים יחסית גבוהים 1000-5000 האם ניתן לחבר אמצעי סליקה שלי בתשלומים בכרטיס אשראי ? כגון חברת סליקה שלי ישראכרט והתוכנה איזיכארט אשמח לתשובה בנושא על מנת להחילט על פלטפורמה הקמת חנות

  1. יעל גלזר

   היי אופיר,
   ניתן לסלוק ישירות בשופיפיי, יש עמלה כמובן.
   בזמן הקמת החנות אתה בוחר את דרך הסליקה הנוחה לך ביותר.

   בהצלחה
   יעל.